Lithuanian – Lietuvių kalba

CEA yra konfidenciali ir integracinė tarnyba, įsipareigojanti užkirti kelią visų formų išnaudojimui/užgailiojimui. Kiekvienas gali patirti prievartą nepriklausomai nuo jų lyties, amžiaus, rasės, religijos, pajamų, gyvenimo būdo ar gyvenamosios vietos. Piktnaudžiavimas gali būti įvairių formų ir gali apimti:

Emocinis – nuolatinis asmens pažeminimas, pastovus noras žinoti buvimo vietą. Draudimas susitikti ar bendrauti su šeimos nariais ir draugais. Ribojama asmens veikla, darbas.

Fizinis – fizinis smurtas, naudojant fizinę jėgą tokią kaip: sudavimas, kumščiavimas, kandžiojimas, spardymas, daiktų niokojimas, grąsinimas kam nors pakenkti.

Seksualinis – lytinis asmens išnaudojimas prieš jo valią, išprievartavimas, asmens pažeminimas jį konoveikiant, vertimas asmenį stebėti lytinius aktus/nuotraukas.

Finansinis – asmens pinigų pasisąvinimas, taip priverčiant prašyti pinigų, vertimas pateisinti kaip ir kur išleidžiami pinigai, draudimas dirbti ir uždirbti pinigų, asmens ribojimas sprendžiant kaip paskirstyti lėšas, ką ir kada pirkti.

CEA gali padėti skubiais praktiniais patarimais, kaip antai: asmeninis saugūmas, teisinė pagalba, apgyvendinimas, finansinė konsultacija, paramą dalyvaut teismo procesuose ir tt.

CEA taip pat siūlo ilgalaikę paramą: asmeniniais klausimas, psichologinį ir emocinį palaikymą, patariant prieš priimant sprendimus, paramą ir palaikymą atstatant asmens pasitikejimą savimi ir tt.

Mes siūlome individualią paramą, taipogi dirbame grupėse.

Be to, mes siūlome paramą vaikams ir jaunimui, kurie nukentėjo ar buvo paveikti piktnaudžiavimo ar išnaudojimo atvejais. Mes dirbame su profesionaliai apmokytais darbuotojais.

Kiekvienas turime teisę gyventi nevaržomai, be baimės ar prievartos. Jei jums reikia pagalbos, ar žinote kam jos reikia, kreipkitės į mus elektroninu paštu info@cea.uk.com arba apsilankykite mūsų svetainėje, kur rasite nuorodą “Contact Us” (Susisiekite Su Mumis).

Esant būtinybei, teikiame vertimo paslaugas.